آخرین اطلاعیه های فروشگاه

دستگاه تصفیه آب هیوندای

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب هیوندای 

این دستگاه توسط فرایند اسمز معکوس ، می تواند هر آبی را به آب تصفیه شده و بهداشتی تبدیل کند. این محصول کاملا وارداتی و ساخت کشور کره جنوبی است.

بزرگترین امتیاز این مدل از دستگاه تصفیه آب هیوندای ، عدم احتیاج به حضور تکنسین جهت تعویض فیلتر ها می باشد و کلیه فیلتر های دستگاه از نوع Quick Fitting می باشد ، بنابر...

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب هیوندای 

این دستگاه توسط فرایند اسمز معکوس ، می تواند هر آبی را به آب تصفیه شده و بهداشتی تبدیل کند. این محصول کاملا وارداتی و ساخت کشور کره جنوبی است.

بزرگترین امتیاز این مدل از دستگاه تصفیه آب هیوندای ، عدم احتیاج به حضور تکنسین جهت تعویض فیلتر ها می باشد و کلیه فیلتر های دستگاه از نوع Quick Fitting می باشد ، بنابراین این موضوع تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه های نگهداری از دستگاه خواهد شد.

از قابلیت های این دستگاه می توان حذف شن ، ماسه ، گل و لای ، کلر ، ترکیبات آلی ، رنگ ، بو ، طعم ، نیترات ، نیتریت ، آرسنیک ، کبالت ، جیوه ، سرب ، فلزات سنگین اشاره نمود.

یکی از مهمترین نکات در انتخاب یک دستگاه تصفیه آب کارآمد و بهداشتی ، انتخاب دستگاهی است که تمام اجزا و قطعات آن قابل استفاده جهت تولید آب بهداشتی برای مصرف انسان باشد ، اگر قسمتی از اجزا دستگاه تصفیه آب فاقد استاندارد های بهداشتی جهت

استفاده انسان نباشد ، این موضوع می تواند باعث اضافه شدن مواد سمی به آب تولید شده توسط دستگاه شود ، بنابراین انتخاب در امر خرید یک دستگاه تصفیه آب استاندارد ، مهمترین گام در بهره مندی از آبی بهداشتی و گوارا است. 

انواع مراحل فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب هیوندای

مرحله اول : فیلتر الیافی 5 میکرون برای حذف شن و ماسه و گل و لای و حذف ذرات و حشرات بالای 5 میکرون

مرحله دوم : فیلتر کربن فعال برای حذف کلر و گازهای شیمیایی معلق در آب و بعضی از فلزات سنگین محلول در آب

مرحله سوم : فیلتر کربن بلاک برای حذف کامل کلر و گازهای معلق در آب و حذف ذرات بزرگتر از 20 میکرون

مرحله چهارم : فیلتر ممبران برای حذف کلیه املاح ، سموم ، مواد شیمیایی ، عناصر خطرناک و سرطان زا محلول در آب و سبک سازی آب

مرحله پنجم : فیلتر پست کربن برای بهبود طعم و بوی آب و تصفیه نهایی آب

گارانتی دستگاه تصفیه آب هیوندای

تصفیه آب هیوندای دارای 2 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش میباشد .

فروش بدون واسطه انواع تصفیه آب هیوندای در سایت ناب تهویه

فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت فروش تصفیه آب هیوندای و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
بیشتر

دستگاه تصفیه آب هیوندای هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

logo-samandehi