آخرین اطلاعیه های فروشگاه

کولر گازی گرین

راهنمای خرید کولر گازی گرین

 کولر گازی گرین از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل می شود ، یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور است که آن را خارج از ساختمان نصب می کنند. یونیت داخلی که شامل واحد تبخیر (اواپراتور)  در داخل ساختمان جای می گیرد. این دو یونیت توسط دو لوله مسی به یکدیگر مرتبط هستند. در اسپلیت های گرین از گاز R410 استفاده می شود که آسیب بسیار ...

راهنمای خرید کولر گازی گرین

 کولر گازی گرین از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل می شود ، یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور است که آن را خارج از ساختمان نصب می کنند. یونیت داخلی که شامل واحد تبخیر (اواپراتور)  در داخل ساختمان جای می گیرد. این دو یونیت توسط دو لوله مسی به یکدیگر مرتبط هستند. در اسپلیت های گرین از گاز R410 استفاده می شود که آسیب بسیار کمتری به محیط زیست وارد می کند.

در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص کولر گازی گرین می پردازیم :

 1. انواع کولر گازی گرین

 2. ویژگی ها و مزایا کولر گازی گرین

 3. راهنمای نصب

 4. گارانتی کولر گازی گرین

انواع کولرهای گازی گرین 

در زیر به بررسی انواع مدل های این دستگاه ها پرداخته و با ویژگی های آنها بیشتر آشنا شده تا شما مصرف کنندگان عزیز را برای خرید هر چه مطلوب تر کولر گازی مورد نیاز خود راهنمایی کنیم . 

 1. کولر گازی دیواری

  اسپلیت دیواری گرین به صورت دومنظوره با قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش همچنین استفاده از کمپرسور روتاری و گاز R۴۱۰  موجب ایجاد هوایی مطلوب در محیط های کاربری متقاوت می گردد. این دستگاه دارای دو بخش ،  داخلی ( پنل ) و خارجی ( کمپرسور ) می باشد که پنل آن بر روی دیوار نصب شده و همچنین کمپرسور آن بر روی پشت بام ، خرپشت و یا بالکن قرار داده می شود . 

  از جمله ویژگی های اسپلیت های دیواری گرین می توان به موارد زیر اشاره نمود :
  • همگی اسپلیت های دیواری گرین مجهز به فیلتر چندگانه تصفیه هوا می باشند .
  • دارای کمپرسور روتاری که باعث صرفه جوئی در انرژی و عملکرد بسیار عالی دستگاه می شود .
  • این دستگاه ها قابلیت کارکرد در دمای 15- الی 55 درجه سانتیگراد را دارند .
  • توزیع یکنواخت جریان هوا .
  • تنوع ظرفیت هوادهی .
  • قابلیت نمایش ایرادات بر روی صفحه نمایشگر یکی دیگر از ویژگی های اسپلیت دیواری گرین می باشد .
 2. کولر گازی پرتابل

   کولر گازی های پرتابل گرین در مواردی استفاده می شوند که مصرف کننده محیطی با متراژ پایین داشته و قیمت مناسب تر دستگاه نسبت به سایر محصولات از اهمیت بالاتری برخوردار است. مزیت این دستگاه ها به نبودن یونیت خارجی و عدم نیاز به لوله کشی است ، در این دستگاه دو عدد موتور وجود دارد که یکی از بالا عمل انتقال جریان هوای خنک را انجام می‌دهد و موتور دیگر از پایین و پشت دستگاه عمل خروج جریان گرم ناشی از کمپرسور را انجام می دهد.با ویژگی های این کولر ها بیشتر آشنا شده تا خرید اینترنتی آسوده تری را تجربه کنید.

  از جمله ویژگی های اسپلیت های پرتابل گرین می توان به موارد زیر اشاره نمود :
  • دارای فیلتر هوای چندگانه و تصفیه هوا.
  • پرتاب باد عالی و تنظیم جهت پرتاب باد به صورت عمودی .
  • مجهز به تایمر و صفحه کنترل الکتریکی .
  • جابجایی بسیار آسان دستگاه به دلیل وززن کم از دیگر ویژگی های کولر گازی پرتابل گرین است .
  • زیبایی پنل و سطح صدای کم از دیگر ویژگی های این دستگاه است .
 3. کولر گازی ایستاده

  کولر گازی های ایستاده گرین در ظرفیت های بالا برای محیط هایی با متراژ بالا مانند مساجد ، سالن های اجتماعات ، بانک ها ، ادارات و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند .این دستگاه ها دارای کمپرسور روتاری و اسکرال بوده و با گاز مبرد R410 کار می کنند . مهم ترین نکته درباره این دستگاه ، قرار دادن کمپرسور در محیظ های باز به دلیل تولید گرمای بالای آن است و به این نکته باید توجه شود ،

  از جمله ویژگی های اسپلیت های ایستاده گرین می توان به موارد زیر اشاره نمود :
  • قابلیت سرمایش و گرمایش .
  • کنترل چهار حالته سرعت فن پنل و حالت اتوماتیک .
  • دارای پنل باز و بسته شونده و فیلتر پلی پروپلین با قابلیت شستشو .
  • دارای ریموت کنترل برای پنل داخلی که امکان کنترل آسان را فراهم می کند .
  • تنظیم اتومات پرتاب باد عمودی و افقی و سیستم حالت خواب عمیق از دیگر ویژگی های این دستگاه است .
 4. کولر گازی کاستی چهار طرفه

  اسپلیت کاستی گرین دارای کمپرسور روتاری ساخت شرکت HITACHI ژاپن می باشد . قابلیت عملکرد در محیط های گرمسیری و معتدل ، استفاده  از شیر انبساط الکترونیکی ، عمر طولانی دستگاه از جمله ویژگی های مهم اسپلیت های چهار طرفه گرین هستند ، همچنین  جریان راه اندازی پایین به دلیل اینورتر بودن دستگاه نیز باعث مصرف پایین برق و صرفه جویی در هزینه ها می شود .

  از جمله ویژگی های اسپلیت های کاستی چهار طرفه گرین می توان به موارد زیر اشاره نمود :
  • قدرت پرتاب باد بالا یکی از مهم ترین مزیت های این دستگاه می باشد که باعث راندمان بالای آن می شود .
  • مجهز به صفحه نمایش دیجیتال .
  • سطح صدای پایین و  جریان راه اندازی پایین .
  • دارای پرتاب باد ۴ جهته و فیلتر هوای قابل شستشو .
  • مصرف پایین برق به دلیل اینورتر بودن دستگاه که باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود .
جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف اسپلیت گرین کلیک نمایید

ویژگی ها و مزایا اسپلیت های گرین 

کولر گازی های گرین همگی مجهز به ریموت کنترل بی سیم ، فین های طلایی ( که این فین ها از اجزای داخلی کمپرسور در مقابل آلودگی هوا و عناصر خورنده محافظت میکنند و مبدل حرارتی نیز هستند . سرمایش مطلوب  در ۳۰ ثانیه و گرمایش قوی  در حدود یک دقیقه تجربه خواهید کرد عملکرد آرام و بی صدا و ظرافت در طراحی و همچنین قابلیت نصب سریع و آسان می توانید انتخابی مناسب برای شما مصرف کنندگان محترم باشند .

اسپلیت گرین دارای دو مدل کمپرسور معمولی و اینورتر میباشد که در کمپرسور اینورتر به دلیل دور متغیر بودن جریان و همچنین عدم استارت اولیه هنگام روشن نمودن دستگاه باعث کاهش مصرف برق تا ۶۰ درصد می گردد.  سرمایش مطلوب  در ۳۰ ثانیه و گرمایش قوی  در حدود یک دقیقه نیز نشانگر سرمایش و گرمایش سریع این دستگاه ها است.

راهنمای نصب کولر گازی گرین 

**در صورتی که محل نصب بصورت آماده باشد نصب کولر گازی های گرین کاملا رایگان می باشد .

** چنانچه پس از آمدن تکنسین نصب ، به محل مورد نظر ، در صورتی که در مراحل نصب نیاز به مواردی از قبیل پایه ، جوشکاری ، سوراخ کاری و ... داشته باشد نصب دستگاه رایگان نبوده و طبق تعرفه شرکت هزینه نصب از خریدار محترم دریافت می گردد.

گارانتی کولر گازی گرین 

** دستگاه کولرگازی گرین دارای ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۲ سال سایر قطعات  و همچنین ۱۰ سال خدمات پس از فروش از شرکت پشم شیشه پارس می باشد . 

** خریدار متعهد می گردد چنانچه نیاز به گارانتی دستگاه داشت ، با خدمات پس از فروش شرکت پشم شیشه پارس تماس حاصل نموده و سفارش نصب خود را ثبت نماید و تا آمدن تکنسین نصب درب محصول را باز ننمایید. در صورت باز کردن درب محصول دستگاه از گارانتی شرکت خارج می گردد.

فروش بدون واسطه انواع کولر گازی گرین در سایت ناب تهویه

فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات به آن نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم را فراهم نموده است .

جهت مشاوره ، خرید اینترنتی صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت کولر گازی گرین و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات

مشاهده راهنمای خرید محصولات

کولر گازی گرین 

در صفحه
logo-samandehi