آخرین اطلاعیه های فروشگاه

کولر آبی آبسال

راهنمای خرید کولر آبی آبسال

آبسال یکی از معتبر ترین برند های کولر می باشد که توانسته با تنوع محصول خود مورد توجه بیشتر مصرف کنندگان عزیز قرار بگیرد . کولر های آبی را بر اساس متراژ ، تعداد اتاق خواب ها و تعداد دریچه های ساختمان تعیین می کنند . کولر آبی آبسال دارای مدل های مختلف کم مصرف ، کولر های کوچک ، کولر پرتابل و معمولی می باشد . میزان هوادهی...

راهنمای خرید کولر آبی آبسال

آبسال یکی از معتبر ترین برند های کولر می باشد که توانسته با تنوع محصول خود مورد توجه بیشتر مصرف کنندگان عزیز قرار بگیرد . کولر های آبی را بر اساس متراژ ، تعداد اتاق خواب ها و تعداد دریچه های ساختمان تعیین می کنند . کولر آبی آبسال دارای مدل های مختلف کم مصرف ، کولر های کوچک ، کولر پرتابل و معمولی می باشد . میزان هوادهی و خنکی ایجاد شده توسط کولرهای آبی کاملاً به رعایت اصول مهندسی کانال کشی بستگی دارد و به طور کلی لازم است محاسبات کانال کشی کولر توسط مهندسین تاسیسات و با استفاده از داکتیلاتور و نیز در نظر گرفتن استانداردهای تغییر زاویه مسیر و تغییر ابعاد کانال‌ها انجام پذیرد.

در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص کولر آبی آبسال می پردازیم :

 1. انواع کولر آبی آبسال

 2. مزایا کولر آبی آبسال

 3. گارانتی کولر آبی آبسال

از مدل های کولر آبسال 

کارخانه آبسال به تازگی به تولید کولر های نانوسلولزی پرداخته است که از ویژگی های اصلی آن ها می توان اشاره کرد که پدها ی نانو سلولزی این کولر وارداتی می باشند و با استفاده از مواد مرغوب و به کارگیری فن آوری نانو(نانو تکنولوژی)تولید شده، که باعث افزایش کیفیت و طول عمر آن شده است. این پدها کاملا بدون بو و بهداشتی می باشند.

 • کولر آبی بغل زن  - کولر آبی بالا زن  - کولر آبی کم مصرف
 • کولر آبی پرتابل - کولر آبی سلولزی - کولر آبی 

مزایای کولر آبی آبسال

 • اشغال فضای کمتر به دلیل قرارگیری دهانه خروجی در سقف
 • بدون لرزش و صدا به دلیل یکپارچه بودن پروانه 
 • صرفه جویی در کانال کشی
 • عملکرد آرام و بی صدا
 • کم مصرف و ایمن
  خرید اینترنتی کولرآبی آبسال
جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف کولر آبی آبسال کلیک نمایید

گارانتی دستگاه کولر آبی آبسال

کولر آبی آبسال دارای ۵ سال ضمانت الکتروموتور و ۲ سال ضمانت قطعات از شرکت آبسال می باشد .
لیست قیمت + گارانتی آبسال | ناب تهویه

فروش بدون واسطه انواع کولر آبی آبسال در سایت ناب تهویه

فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست خرید کولرآبی آبسال و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
مشاهده راهنمای خرید محصولات

کولر آبی آبسال 

logo-samandehi