آخرین اطلاعیه های فروشگاه

کولر آبی لورچ

راهنمای خرید کولر آبی لورچ

کولر های آبی لورچ از بهترین برند های موجود در تولید کولر آبی بشمار می روند ، استفاده از این کولر ها در مناطق گرم و خشک توصیه می شود و در مناطقشمال کشور که دارای رطوبت هستند توصیه نمی شود .. قسمت های فلزی از ورق گالوانیزه ساخته شده که در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم می باشد. سیستم آبرسانی این کولرها به گونه ای طراحی شده ا...

راهنمای خرید کولر آبی لورچ

کولر های آبی لورچ از بهترین برند های موجود در تولید کولر آبی بشمار می روند ، استفاده از این کولر ها در مناطق گرم و خشک توصیه می شود و در مناطقشمال کشور که دارای رطوبت هستند توصیه نمی شود .. قسمت های فلزی از ورق گالوانیزه ساخته شده که در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم می باشد. سیستم آبرسانی این کولرها به گونه ای طراحی شده است که تمامی آب خروجی را بر روی پوشالها پخش می نماید. همچنین دارای نشان استاندارد ایران می باشند

در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص کولر آبی لورچ می پردازیم :

  1. انواع کولر آبی لورچ 

  2. مزایا کولر آبی لورچ

  3. گارانتی کولر آبی لورج

انواع کولر آبی لورچ 

کولر های آبی لورچ به نسبت متراژ مورد نظر در ظرفیت های گوناگون موجود هستند که می توان به مدل ۳۵۰۰ ، ۵۵۰۰ و ۷۵۰۰ فوت مکعب در دقیقه اشاره کرد که در گروه کولر های خانگی قرار می گیرند و از ظرفیت ۱۳۰۰۰ فوت از کولر های صنعتی بشمار می روند .

مزایای کولر های آبی لورچ

  • خنک کنندگی فوق العاده بر اساس عملکرد سرمایش تبخیری
  • جنس بدنه از ورق گالوانیزه مقاوم با رنگ پودری الکترواستاتیک
  • ساخته شده از ورق گالوانیزه با ضخامت استاندارد
  • دارای مخزن آب مقاوم در برابر ضربه
  • دارای یاتاقان های بلبرینگی
    راهنمای خرید کولرآبی لورچ
جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف کولر آبی لورچ کلیک نمایید

گارانتی کولر آبی لورچ

کولر های آبی لورچ دارای ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش شرکت لورچ می باشد .
فروش ویژه + لیست قیمت | ناب تهویه

فروش بدون واسطه انواع کولر های آبی لورچ در سایت ناب تهویه

فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خریدهر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

جهت مشاوره ، خرید اینترنتی ،صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت کولر آبی لورچ و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
مشاهده راهنمای خرید محصولات

کولر آبی لورچ 

logo-samandehi