آخرین اطلاعیه های فروشگاه

آبگرمکن برقی استیبل الترون

راهنمای خرید آبگرمکن برقی استیبل الترون

آبگرمکن های برقی بدون مخزن مخزن استیبل الترون بهترین گزینه برای مناطقی است که فاقد گاز شهری می‌باشند و همچنین میتوان بعنوان جایگزین سیستم مرکزی ساختمان برای تامین آب گرم مصرفی در بین فصول و یا در زمانی که نیاز فوری به‌ آب گرم باشد آن‌را انتخاب نمود.این دستگاه کاربردهای بسیاری در زمینه های ویلایی، آپارتمانی...

راهنمای خرید آبگرمکن برقی استیبل الترون

آبگرمکن های برقی بدون مخزن مخزن استیبل الترون بهترین گزینه برای مناطقی است که فاقد گاز شهری می‌باشند و همچنین میتوان بعنوان جایگزین سیستم مرکزی ساختمان برای تامین آب گرم مصرفی در بین فصول و یا در زمانی که نیاز فوری به‌ آب گرم باشد آن‌را انتخاب نمود.این دستگاه کاربردهای بسیاری در زمینه های ویلایی، آپارتمانی، هتلی، بهداشتی، آزمایشگاهی، کارگاهی، رستوران، کانکس و… دارد که با توجه به نوع نیاز ، دستگاه مورد نظر معرفی میگرد

در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص آبگرمکن برقی استیبل الترون می پردازیم :

 1. مزیت آبگرمکن برقی استیبل الترون

 2. مدل های آبگرمکن برقی استیبل الترون 

 3. گارانتی آبگرمکن برقی استیبل الترون 

مزیت آبگرمکن برقی استیبل الترون

 • نصب سریع و آسان 
 • عملکرد آرام و بی صدا 
 • دارای نشان استاندارد دوام و کیفیت بالا 
 • اشغال فضای کم در مقابل سایر آبگرمکن ها 
 • کم اصطحلاک ترین نسبت به سایر آبگرمکن ها 
  آبگرمکن برقی استیبل الترونا

مدل آبگرمکن برقی استیبل الترون

 1. آبگرمکن دیواری برقی:

  این مدل آبگرمکن بر روی دیوار نصب میگردد و با بکار گیری المنت ها و بدون نیاز به گاز گرمای مورد نظر محیط را تامین مینماید . این نوع آبگرمکن نیازی به خاموش و روشن کردن مجدد ندارد .دارای ترموستات فرانسوی با ایمنی دوبل .
 2. آبگرمکن گازی ایستاده :

  با استفاده از رنگ پودری الکترو استاتیک در مقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاومت مینماید . دارای کاربراتور طرح ایتالیا برای ایمنی دوبرابر میباشد .

از جمله مزیت های آبگرمکن برقی استیبل الترون 

از نظر خروجی سیستم، آبگرمکن برقی دیواری کاملا مشابه آبگرمکن های گازی است و تنها ورودی آنها متفاوت می باشد.در آبگرمکن های گازی ورودی گاز شهر و یا گاز کپسول و در آبگرمکن برقی ورودی انرژی برق است ، به این ترتیب آب گرم مصرفی در واحد تامین می شود سیستم آبگرمکن دیواری برقی برای زمانی که دسترسی به گاز شهری ندارید بهترین گزینه برای جایگزین سیستم های آبگرمکن گازی است. استفاده از آبگرمکن برقی دیواری انتخاب هوشمندانه ای است که تعمیرات و نگهداری بسیار کمتری را دارد. به خصوص برای محل هایی که در فصل زمستان آب و هوای سرد دارند و دسترسی به گاز شهری ندارند آبگرمکن برقی گزینه مناسبی است. کیفیت مناسب، راندمان بالا، حداقل مصرف انرژی از جمله اهداف این شرکت در تولید آبگرمکن شعله آبی خود می‌باشد.
گارانتی + خرید زیرقیمت | ناب تهویه

جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف آبگرمکن استیبل الترون کلیک نمایید

گارانتی آبگرمکن برقی استیبل الترون

آبگرمکن برقی شعله آبی دارای 18 ماه گارانتی شرکت آرون می باشد .

فروش بدون واسطه انواع آبگرمکن برقی استیبل الترون در سایت ناب تهویه

فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست فروش آبگرمکن برقی استیبل الترون و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
مشاهده راهنمای خرید محصولات

آبگرمکن برقی استیبل الترون 

logo-samandehi