آخرین اطلاعیه های فروشگاه

آبگرمکن برقی شعله آبی

راهنمای خرید آبگرمکن برقی شعله آبی

در آبگرمکن های گازی ورودی گاز شهر و یا گاز کپسول و در آبگرمکن برقی ورودی انرژی برق است ، به این ترتیب آب گرم مصرفی در واحد تامین می شود. سیستم آبگرمکن دیواری برقی برای زمانی که دسترسی به گاز شهری ندارید بهترین گزینه برای جایگزین سیستم های آبگرمکن گازی است. استفاده از آبگرمکن برقی دیواری انتخاب هوشمندانه ای است ...

راهنمای خرید آبگرمکن برقی شعله آبی

در آبگرمکن های گازی ورودی گاز شهر و یا گاز کپسول و در آبگرمکن برقی ورودی انرژی برق است ، به این ترتیب آب گرم مصرفی در واحد تامین می شود. سیستم آبگرمکن دیواری برقی برای زمانی که دسترسی به گاز شهری ندارید بهترین گزینه برای جایگزین سیستم های آبگرمکن گازی است. استفاده از آبگرمکن برقی دیواری انتخاب هوشمندانه ای است که تعمیرات و نگهداری بسیار کمتری را دارد. به خصوص برای محل هایی که در فصل زمستان آب و هوای سرد دارند و دسترسی به گاز شهری ندارند آبگرمکن برقی گزینه مناسبی است.کیفیت مناسب، راندمان بالا، حداقل مصرف انرژی از جمله اهداف این شرکت در تولید آبگرمکن شعله آبی خود می‌باشد.

در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص آبگرمکن برقی شعله آبی می پردازیم :

  1. انواع مدل  آبگرمکن برقی شعله آبی

  2. مزیت  آبگرمکن برقی شعله آبی

  3. گارانتی  آبگرمکن برقی شعله آبی

مدل آبگرمکن برقی شعله آبی

آبگرمکن دیواری برقی: این مدل آبگرمکن بر روی دیوار نصب میگردد و با بکار گیری المنت ها و بدون نیاز به گاز گرمای مورد نظر محیط را تامین مینماید . این نوع آبگرمکن نیازی به خاموش و روشن کردن مجدد ندارد .دارای ترموستات فرانسوی با ایمنی دوبل .
آبگرمکن گازی ایستاده : با استفاده از رنگ پودری الکترو استاتیک در مقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاومت مینماید . دارای کاربراتور طرح ایتالیا برای ایمنی دوبرابر میباشد .

خرید آبگرمکن برقی شعله آبی

از جمله مزیت های آبگرمکن برقی شعله آبی به موارد ذیل میتوان اشاره نمود 

  • نصب سریع و آسان 
  • عملکرد آرام و بی صدا 
  • دارای نشان استاندارد دوام و کیفیت بالا 
  • اشغال فضای کم در مقابل سایر آبگرمکن ها 
  • کم اصطحلاک ترین نسبت به سایر آبگرمکن ها 
    خرید آبگرمکن برقی شعله آبی
جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف آبگرمکن برقی شعله آبی کلیک نمایید

گارانتی آبگرمکن برقی شعله آبی

آبگرمکن برقی شعله آبی دارای 18 ماه گارانتی شرکتی می باشد .
لیست قیمت + گارانتی | ناب تهویه

فروش بدون واسطه انواع آبگرمکن برقی شعله آبی در سایت ناب تهویه

فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت آبگرمکن برقی شعله آبی و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
مشاهده راهنمای خرید محصولات

آبگرمکن برقی شعله آبی 

logo-samandehi