آخرین اطلاعیه های فروشگاه

دیگ آب گرم فولادی حرارت گستر

راهنمای خرید دیگ آبگرم فولادی حرارت گستر 

شرکت حرارت گستر یکی از معتبر ترین ها در کشور اروپا می باشد . شرکت های بزرگ همچون حرارت گستر جهت بالا بردن راندمان و صرفه جویی در مصرف سوخت، حفظ محیط زیست، کاهش آلودگی هوا و کاهش Co2 emissions، و افزایش طول عمر بویلرها، اقدام به ساخت دیگ های آبگرم فولادی سه پاس فول وت بک با کوره های اصلی و فرعی تماماً کرو...

راهنمای خرید دیگ آبگرم فولادی حرارت گستر 

شرکت حرارت گستر یکی از معتبر ترین ها در کشور اروپا می باشد . شرکت های بزرگ همچون حرارت گستر جهت بالا بردن راندمان و صرفه جویی در مصرف سوخت، حفظ محیط زیست، کاهش آلودگی هوا و کاهش Co2 emissions، و افزایش طول عمر بویلرها، اقدام به ساخت دیگ های آبگرم فولادی سه پاس فول وت بک با کوره های اصلی و فرعی تماماً کروگیت، و لوله های آتشخوار کروگیت نموده اند.  از نکات مهم در انتخاب آبگرم توجه به سه پاس و فول وت بک Full Wet Back بودن، و مجهز بودن به کوره های اصلی و فرعی تماماً کروگیت و لوله های تماماکروگیتSPIRAL می باشد.
خرید دیگ فولادی حرارت گستر

جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف دیگ آبگرم فولادی حرارت گستر کلیک نمایید

گارانتی دیگ آبگرم فولادی حرارت گستر 

دیگ آبگرم فولادی حرارت گستر دارای  2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
راهنمای نصب + کاتالوگ + تخفیف ویژه | ناب تهویه

فروش بدون واسطه انواع دیگ آبگرم فولادی حرارت گستر در سایت ناب تهویه

فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت دیگ آبگرم فولادی حرارت گستر و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
مشاهده راهنمای خرید محصولات

دیگ آب گرم فولادی حرارت گستر هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

logo-samandehi