آخرین اطلاعیه های فروشگاه

حوله خشک کن ایران پرتو

راهنمای خرید حوله خشک کن ایران پرتو  

شرکت توان ساز پاک با تکیه بر تخصص و به کار گیری آخرین متد توانسته برای اولین بار در کشور ساخت رادیاتور با روش اتصال بریزینگ آغاز نماید. جنس حوله خشک کن های برند ایران پرتو از آلومینیوم می باشد و چسباندن لوله های رادیاتور به وسیله جوش است که مقاومت رادیاتور را در مقابله با آب جوش که داخل آن جریان دارد بالاتر ...

راهنمای خرید حوله خشک کن ایران پرتو  

شرکت توان ساز پاک با تکیه بر تخصص و به کار گیری آخرین متد توانسته برای اولین بار در کشور ساخت رادیاتور با روش اتصال بریزینگ آغاز نماید. جنس حوله خشک کن های برند ایران پرتو از آلومینیوم می باشد و چسباندن لوله های رادیاتور به وسیله جوش است که مقاومت رادیاتور را در مقابله با آب جوش که داخل آن جریان دارد بالاتر میبرد .
این نوع رادیاتور ها در دومدل قوس دار و صاف به بازار عرضه می گردد و آکس یعنی محل اتصال شیر ها 50cm می باشد .

در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص حوله خشککن ایران پرتو میپردازیم :

  1. ویژگی های حوله خشک کن ایران پرتو

  2. گارانتی حوله خشک کن ایران پرتو

ویژگی های حوله خشک کن ایران پرتو 

از ویژگی های این مدل حوله خشککن میتوان به راندمان حرارتی بالا ، استفاده از تکنولوژی بریربنگ و مقاوت در برابر پوسیدگی به دلیل استفاده از بهترین متریال اشاره نمود که در دو مدل تخت و قوس دار به بازار عرضه می گردد.
خرید جوله خشک کن ایران پرتو

جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف حوله خشک کن ایران پرتو کلیک نمایید

گارانتی حوله خشک کن ایران پرتو 

حوله خشک کن ایران پرتو  دارای سه سال ضمانت شرکت توان سار می باشد .
قیمت + رادیاتور حمام + تخفیف | ناب تهویه

فروش بدون واسطه انواع حوله خشک کن ایران پرتو در سایت ناب تهویه

فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت حوله خشک کن ایران پرتو و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
مشاهده راهنمای خرید محصولات

حوله خشک کن ایران پرتو  

logo-samandehi