آخرین اطلاعیه های فروشگاه

منبع تحت فشار استریم

راهنمای خرید منبع تحت فشار استریم  

منبع تحت فشار استریم مناسب ساختمان هایی که فشار آب مصرفی ساختمان کم و نیازمند جریان آب با یک سرعت خاص می باشند مورد استفاده قرار می گیرد .منبع تحت فشار استریم که به آن منبع دیافراگمی می گویند از خاموش و روشن شدن دائم پمپ جلوگیری و باعث افزایش طول عمر پمپ می شود .منبع تحت فشار استریم مناسب پمپ هایی که ظرفیت آنه...

راهنمای خرید منبع تحت فشار استریم  

منبع تحت فشار استریم مناسب ساختمان هایی که فشار آب مصرفی ساختمان کم و نیازمند جریان آب با یک سرعت خاص می باشند مورد استفاده قرار می گیرد .منبع تحت فشار استریم که به آن منبع دیافراگمی می گویند از خاموش و روشن شدن دائم پمپ جلوگیری و باعث افزایش طول عمر پمپ می شود .منبع تحت فشار استریم مناسب پمپ هایی که ظرفیت آنها از یک اسب به بالا می باشد .
منبع آب تحت فشار را به وسیله کلید اتوماتیک و پنچ راهی و درجه به پمپ متصل می کنند. به وسیله این تجهیزات که پمپ متصل می شوند با باز کردن پمپ ابتدا آب موجود در منبع که تحت فشار می باشد شروع به خارج شدن می نماید.

در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص منبع تحت فشار استریم میپردازیم:

  1. انواع لیتر منبع تحت فشار استریم 

  2. ویژگی های منبع تحت فشار استریم

  3. گارانتی منبع تحت فشار استریم

انواع لیتر منبع تحت فشار استریم  

منبع تحت فشار دارای لیتر های مختلفی می باشد و در ظرفیت های 24 - 50 - 60 - 80  - 100 - 200  عرضه می گردد .

ویژگی های منبع تحت فشار استریم  

از ویژگی های منبع استریم که آن را به نسبت سایر منابع متمایز می نماید میتوان به طراحی بسیار زیبا ، اشغال فضای کمتر ، دارای پوشش الکترواستاتیک ، فلنچ و اتصالات مرغوب ، نصب سریع و آسان ، نوع سیال آب تمیز ، انتقال انواع مایعات ، افزایش فشار آب اشاره نمود .
خرید آنلاین منبع تحت فشار استریم

جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف منبع تحت فشار استریم کلیک نمایید

گارانتی منبع تحت فشار استریم  

منبع تحت فشار استریم دارای گارانتی اصالت کالا می باشد .
stream + لیست قیمت | ناب تهویه

فروش بدون واسطه انواع منبع تحت فشار استریم در سایت ناب تهویه

فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت منبع تحت فشار و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
مشاهده راهنمای خرید محصولات

منبع تحت فشار استریم 

logo-samandehi