آخرین اطلاعیه های فروشگاه

رادیاتور

راهنمای خرید رادیاتور

سیستم گرمایش سالیان متوالی است که از اهمیت ویژه در سازه ها اعم از مسکونی، اداری و غیره برخوردار است. عمده ی مصرف کنندگان انتخاب حرارت مرکزی و تاسیسات گرمایشی مناسب را همزمان با مراحل اولیه ای چون انتخاب پوشش دیوارها و کف انجام می‌دهند چراکه نوع پوشش کف و دیوار در انتخاب سیستم گرمایش از اهمیت بسیار برخوردار است. رادیاتورها ی...

راهنمای خرید رادیاتور

سیستم گرمایش سالیان متوالی است که از اهمیت ویژه در سازه ها اعم از مسکونی، اداری و غیره برخوردار است. عمده ی مصرف کنندگان انتخاب حرارت مرکزی و تاسیسات گرمایشی مناسب را همزمان با مراحل اولیه ای چون انتخاب پوشش دیوارها و کف انجام می‌دهند چراکه نوع پوشش کف و دیوار در انتخاب سیستم گرمایش از اهمیت بسیار برخوردار است. رادیاتورها یکی از رایج‌ترین انواع سیستم های گرمایشی فضاهای خانگی و اداری می‌باشند. 

در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور می پردازیم :

 1. نحوه عملکرد رادیاتور

 2. انواع رادیاتور

 3. مزایای رادیاتور

 4. نکات مهم در انتخاب رادیاتور

 5. مزایای هواگیری رادیاتور

 6. گارانتی رادیاتور

نحوه عملکرد رادیاتور ها

عمل گرمایش در رادیاتور از طریق لوله‌های حاوی آب گرم دیگ بوده که درون آن به گردش در آمده و حرارت را از طریق جابه جایی در هوای اتاق منتقل می‌کنند. به صورتی که هوای گرم بالای رادیاتور که سبک‌تر است به طرف بالا حرکت کرده و هوای سرد جایگزین آن می‌شود ، این چرخش دائمی در جریان هوا، باعث گرم شدن اتاق می‌شود. به دلیل نفوذ هوا از طریق پنجره ها و درزهای آن و توزیع بهتر حرارت، رادیاتور را زیر پنجره نصب می‌کنند. آب موجود در رادیاتور در سیستم حرارت مرکزی توسط تجهیزاتی مثل مشعل و پمپ گرم شده و آب در موتورخانه به قسمت‌های مختلف ساختمان هدایت شده و وارد رادیاتورهای هر قسمت می‌شود؛ این آب زمانی که دمای آن کاهش می‌یابد دوباره به موتورخانه هدایت شده تا گرم شود و این چرخه بارها تکرار می‌شود.

انواع رادیاتور ها

رادیاتور پانلی

رادیاتور های پنلی به صورت یکپارچه بوده و از زیبایی خاصی نیر بر خورداز هستند ، تفاوت آن ها با رادیاتور های پره ای چنین بوده که به صورت متری خریداری شده و دیگر به صورت پره ای نیستند ، از جمله برن های صاحب نام این نوع رادیاتور ها می توان به رادیاتور پنلی آتربان اشاره کرد که مزایای آن ها به شرح زیر می باشد

 • امکان نصب از هر طرف رادیاتور
 • نصب یکپارچه و آب بندی خوب
 • زیبایی و تناسب با اغلب طرح‌های دکوراتیو
 • در اکثر مواقع از جنس فولاد ضد زنگ می باشد
 • یکنواختی بیشتر در گرمایش نسبت به رادیاتورهای پره ای
 • سطح تابش یکنواخت و گسترده و بالطبع گرمای تابشی بیشتر نسبت به انواع رادیاتور پره‌ای 
  لیست قیمت رادیاتور

رادیاتور پره ای

در این نوع از رادیاتورها، هر پره از رادیاتور دارای ارزش حرارتی مشخصی بوده که از ترکیب تعداد پره ها، می‌توان ارزش حرارتی مورد نظر متناسب با فضای مورد بحث را بدست آورد. به ترکیب چند پره رادیاتور یک بلوک می‌گویند. در بیشتر موارد جنس رادیاتورهای پره ای از آلیاژهای آلومنیومی می‌باشد. 

 • امکان کاهش یا افزایش پره و در نتیجه امکان افزایش بار حرارتی بلوک رادیاتور.
 • امکان تعویض پره‌های آسیب دیده ( اگر یک پره سوراخ شد یا به هر دلیل آسیب دید ، امکان تعویض فقط همان پره نیز وجود دارد.) البته گاهی هزینه بازکردن بلوک و تعویض یک پره بالاتر از خرید و تعویض کل بلوک رادیاتور می‌باشد.
 • قدرت بالاتر نسبت به فولاد (رادیاتورهای پانلی) در مقابل زنگ زدگی.
  لیست قیمت رادیاتور

رادیاتور آلومینیومی

رادیاتور های آلومینیومی از نظر روش تولید به سه دسته تقسیم می شوند:

 1. رادیاتورهای آلومینیومی تمام دایکاست
  رادیاتورهای آلومینیومی تمام دایکاست دارای مرغوبترین روش تولید بوده و هر پره از رادیاتور بصورت یکپارچه در قالب دایکاست تولید می شود که پس از عملیات تست، فینیشینگ و رنگ آمیزی به هم متصل شده و بصورت بلوک های ۵ پره – ۷ پره و ۱۰ پره در بسته بندی قرار گرفته و عرضه می شوند.( برای استفاده از بلوک رادیاتور با تعداد پره های متفاوت باید در محل نصب به پره ها افزوده شود.)
 2. رادیاتورهای آلومینیومی اکسترود
  به استثناء رادیاتورهای اکسترود یا پروفیلی مانند انواع آلفام یا کریستال که پره های آنها ثابت و غیرقابل افزایش یا کاهش است در مورد دیگر انواع رادیاتورهای آلومینیومی دایکاست تعداد پره های بلوکها قابل تغییر در محل می باشد. مثلا برای تهیه یک بلوک رادیاتور ۱۵ پره ناگزیر یک رادیاتور ۵ پره و یک ۱۰ پره به هم متصل می شوند و یا برای ۲۰ پره دو بلوک ۱۰ پره را نصاب در زمان نصب به هم متصل می نماید.
 3. رادیاتورهای آلومینیومی دایکاست اکسترود
  در رادیاتورهای دایکاست اکسترود روش تولید تلفیقی از هر دو روش فوق می باشد ، به این ترتیب که قسمت بالا و پایین هر پره به روش دایکاست تولید می شود و قسمت وسط هر پره به روش اکسترود و سپس قطعه بالا، وسط و پایین به هم متصل می‌شوند.

مزایای رادیاتور آلومینیومی 

 • رادیاتور آلومینیومی به دلیل جنس فلز مورد استفاده سبک می باشند.
 • زنگ نزدن رادیاتور های آلومینیومی در دراز مدت حتی در محیط های مرطوب مانند حمام
 • رادیاتور آلومینیومی دارای طول عمر بالا و مقاوم در برابر ترک خوردگی و یا خم شدن می‌باشد.
 • رادیاتور آلومینیومی بسیار سازگار با محیط زیست می باشد چراکه آلومینیوم یک فلز قابل بازیافت است.
 • امکان کاهش یا افزایش پره رادیاتور ها و در نتیجه امکان افزایش توان گرمادهی بلوک رادیاتور (البته در رادیاتورهای آلومینیومی تمام دایکاست و رادیاتورهای دایکاست اکسترود).
 • امکان تعویض پره‌های آسیب دیده ( اگر یک پره سوراخ شد یا به هر دلیل آسیب دید، امکان آنکه فقط همان پره را تعویض کرد وجود دارد.) البته گاهی هزینه بازکردن بلوک و تعویض یک پره بالاتر از خرید و تعویض کل بلوک رادیاتور می‌باشد.
 • راندمان انتقال حرارت بالاتر رادیاتور های آلومینیومی نسبت به رادیاتورهای فولادی
 • به طورکلی می‌توان گفت رادیاتور آلومینیومی سبک تر، زیباتر و دارای ضریب هدایت حرارتی بالاتری نسبت به رادیاتور فولادی می باشد، ولی از لحاظ قیمت گرانتر است.
  خرید اینترنتی و بدون واسطه + گارانتی | ناب تهویه
جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف رادیاتور کلیک نمایید

نکات مهم در انتخاب انواع رادیاتور

با توجه به ابعاد محل نصب و محاسبه اتلاف حرارتی فضای مورد نظر می‌توانید تعداد پره های رادیاتور مورد نیاز خود را با توجه به شکل ، ابعاد و میزان گرمادهی هر مدل رادیاتور انتخاب نمائید.
 تأکید ما بر محاسبه دقیق بارهای حرارتی ساختمان توسط نرم افزار و نیز تأیید نتایج محاسبات توسط یک مهندس تأسیسات می باشد. که در اینصورت هزینه‌ های شما کاهش خواهد یافت.
قبل از انتخاب رادیاتور، فاصله لوله های بالا و پائین محل نصب رادیاتور را اندازه گیری فرمائید . رادیاتورها را در مرزهای سرد ساختمان (زیر پنجره ها و نزدیک جداره های خارجی ساختمان) نصب نمایید.امروزه با توجه به هزینه های سنگین سوخت از یک طرف و همچنین پدیده گرمایش زمین از طرف دیگر، استفاده از شیرهای ترموستاتیک رادیاتور به جای شیرهای معمولی برای رادیاتورها یک اجبار یا یک انتخاب کاملاً هوشمندانه و اقتصادی بوده و بشدت از هزینه قبوض گاز شما می‌کاهد و همچنین در افزایش عمر موتورخانه یا پکیج گرمایشی نیز تأثیر محسوس دارد.
استفاده از شیر هواگیری خودکار رادیاتور باعث سهولت در عمل هواگیری می‌شود و بعلاوه خطر نشت آب از رادیاتور به مبلمان و اثاثیه را کاهش می‌دهد.  فاصله حداقلی بلوک رادیاتور با دیوار (۵ سانتیمتر ) و از کف (۱۰سانتیمتر) رعایت شود. چرا که عدم رعایت این فواصل باعث کاهش شدید گرمادهی رادیاتور می‌شود.
تا جایی که امکان دارد باید فضای اطراف رادیاتورها برای گردش بهتر هوا و افزایش بازدهی و قدرت حرارتی رادیاتور باز باشد. بنابراین سعی کنید انواع پوشش ها و موانع را (مانند پرده ، مبلمان و…) از جلوی رادیاتور دور کنید. دقت کنید که تمیز کردن سطوح رادیاتورها باعث افزایش راندمان حرارتی آن و کاهش دوده زدن و سیاه شدن دیوار اطراف رادیاتور می شود، همچنین سعی کنید تا جایی که ممکن است فضای اطراف رادیاتور باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.

مزایای هواگیری رادیاتور

 • هواگیری باعث افزایش عمر کلیه تجهیزات شامل دیگ، پمپ ها، رادیاتورها، پکیج و… خواهد شد.
 • انجام عمل هواگیری، راندمان گرمایشی سیستم و بویژه بلوک‌های رادیاتور را بشدت افزایش می‌دهد و در نهایت باعث کاهش هزینه گاز مصرفی خواهد شد.
 • هواگیری خطر نشت آب از سیستم (رادیاتورها) را کاهش می‌دهد.

گارانتی رادیاتور 

رادیاتور ها به نسبت شرکت تولیدی دارای ضمانت های متفاوت بین ۱۰ تا ۱۲ سال گارانتی تعویض هستند.

فروش بدون واسطه انواع رادیاتور در سایت ناب تهویه

فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت فروش رادیاتور و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
مشاهده راهنمای خرید محصولات

رادیاتور 

زیرشاخه ها

 • رادیاتور برقی میدیا

  راهنمای خرید رادیاتور برقی میدیا

  رادیاتور برقی میدیا محصول جدیدی است که مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید و عرضه شده است. این وسیله با قیمتی مناسب توانسته فروش خوبی را در مدت زمان کم پس از معرفی بدست بیاورد. در ساختمان ها و آپارتمان های امروزی از سیستم های متفاوتی برای گرم کردن فضای داخل ساختمان استفاده می شود که یکی از این سیستم ها شوفاژ برقی می باشد. شوفاژهای برقی به دلیل عملکرد با برق کاربری آسانی دارند. همچنین این شوفاژ ها در اندازه های متنوع در بازار موجود می باشد، این دستگاه ها گازهای گلخانه ای کمتری تولید می کنند، از این رو استفاده از آن ها برای محیط زیست مناسب می باشد.

  در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور برقی میدیا می پردازیم :

  1. نحوه عملکرد رادیاتور برقی میدیا 

  2. مزایا رادیاتور برقی میدیا

  3. گارانتی رادیاتور برقی میدیا

  نحوه عملکرد رادیاتور برقی میدیا

  رادیاتور های برقی میدیا فن دار بوده و مناسب جهت  فضاهای اداری و خانگی می باشد پره های آن حاوی روغن بوده که بوسیله المنت گرم شده و با فن کمکی که در آن تعبیه شده گرما را در فضا به جریان در می آورد . رادیاتوربرقی دارای ترموستات تنظیم دما ، ولوم سه مرحله ای تنظیم دما بوده که در برابر یخ زدگی مقاوم هستند  .
  رادیاتور برقی میدیا

  مزایای رادیاتور برقی میدیا

  • تنوع در اندازه
  • کاربری آسان
  • روغن دائمی دستگاه
  • سرویس و نگهداری ارزان
  • سیستم قطع کن اتوماتیک
  • دستگیره و چرخ جهت حمل اسانتر
  • سازگار با محیط زیست به دلیل مصرف انرژی برق به جای سوخت فسیلی
  جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف رادیاتور برقی میدیا کلیک نمایید

  گارانتی رادیاتور برقی میدیا 

  رادیاتور برقی میدیا دارای 5 سال ضمانت کارکرد شرکت بانیان الکتریک می باشد .
  خرید اینترنتی + قیمت | ناب تهویه

  فروش بدون واسطه انواع رادیاتور برقی میدیا در سایت ناب تهویه

  فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

  جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست فروش رادیاتور برقی میدیا و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

  ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
 • رادیاتور برقی آدیسان

  راهنمای خرید رادیاتور برقی آدیسان

  رادیاتور برقی آدیسان محصول جدیدی است که مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید و عرضه شده است. این محصول در ساختمان ها و آپارتمان های امروزی برای گرم کردن فضای داخل ساختمان استفاده می شود . شوفاژهای برقی به دلیل این که با برق کار می کنند دارای کاربری آسانی بوده و همچنین  در اندازه های متنوع در بازار موجود می باشد و نگهداری و نصب آنها ارزان می باشد. شوفاژهای برقی گازهای گلخانه ای کمتری تولید می کنند، از این رو استفاده از این نوع شوفاژ ها برای محیط زیست مناسب می باشند.

  در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور برقی آدیسان می پردازیم :

  1. مزایای رادیاتور برقی آدیسان

  2. انواع ظرفیت های رادیاتور برقی آدیسان

  3. گارانتی رادیاتور برقی آدیسان

  مزایای رادیاتور برقی آدیسان

  • نصب راحت
  • تنوع در اندازه
  • کاربری آسان
  • روغن دائمی دستگاه
  • سازگاری با محیط زیست
  • سرویس و نگهداری ارزان
  • استفاده از انرژی برق به جای سوخت های فسیلی
  • سازگار با محیط زیست بخاطر مصرف انرژی برق به جای سوخت فسیلی
   خرید رادیاتور برقی آدیسان
  جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف رادیاتور برقی آدیسان کلیک نمایید

  انواع ظرفیت های رادیاتور برقی آدیسان

  رادیاتور های برقی در ظرفیت های متفاوت توانسته نیاز های هر محیط را تامین نماید :

  7 پره -12 پره -  14 پره - 16 پره 
  خرید رادیاتور برقی آدیسان

  گارانتی رادیاتور برقی آدیسان 

  رادیاتور برقی آدیسان دارای 5 سال ضمانت کارکرد می باشد .
  قیمت + مشخصات + گارانتی معتبر | ناب تهویه

  فروش بدون واسطه انواع رادیاتور برقی آدیسان در سایت ناب تهویه

  فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

  جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست خرید رادیاتور برقی آدیسان و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

  ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
 • رادیاتور برقی مگامکس

  راهنمای خرید رادیاتور برقی مگامکس

  استفاده از رادیاتور های برقی امروزه رواج زیادی پیدا کرده است. رادیاتور برقی مگامکس محصول جدیدی است که مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید و عرضه شده است.رادیاتور برقی مگامکس با قیمت رقابتی که دارد توانسته فروش خوبی را در مدت زمان کمی که از معرفی آن می گذرد بدست آورد. در ساختمان ها و آپارتمان های امروزی از سیستم های متفاوتی برای گرم کردن فضای داخل ساختمان استفاده می شود که یکی از این سیستم ها شوفاژ برقی می باشد.

  در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور می پردازیم :

  1. مزایای رادیاتور برقی مگامکس

  2. گارانتی رادیاتور برقی مگامکس

  مزایای رادیاتور برقی مگامکس

  • کاربری آسان
  • سرویس و نگهداری ارزان
  • نصب راحت
  • تنوع در اندازه
  • سازگاری با محیط زیست
  • روغن دائمی دستگاه
  • ساخت کشور چین 
  • تایمر 24 ساعته
  • ترموستات قابل تنظیم
  • فن تهویه کننده هوا
  • فن توربو با کلید مجزا
  • دارای چندین سطح توان قابل تنظیم
  • استفاده از انرژی برق به جای سوخت های فسیلی
  • سازگار با محیط زیست بخاطر مصرف انرژی برق به جای سوخت فسیلی
   خرید رادیاتور برقی مگامکس
  جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف رادیاتور برقی مگامکس کلیک نمایید

  گارانتی رادیاتور برقی مگامکس

  رادیاتور برقی مگامکس دارای ۵ سال ضمانت کارکرد می باشد .

  فروش بدون واسطه انواع رادیاتور برقی مگامکس در سایت ناب تهویه

  فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

  جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت رادیاتور برقی مگامکس و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

  ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
 • رادیاتور پنلی آرتونیس

  راهنمای خرید رادیاتور پنلی آرتونیس

  رادیاتور های آرتونیس در سه نوع رادیاتور پنلی کنوکتور دار، رادیاتور پنلی بهداشتی و حوله خشک کن به بازار عرضه می شود. این بلوک ها با استفاده از ورق های فولادی و جوشکاری به روش مقاومتی تولید می شود .رادیاتور پنلی آرتونیس جایگزین مناسبی برای رادیاتور های پره ای آلومینییومی ، پره ای و یا فولادی قدیمی است و دارای توان انتقال حرارت همرفتی و تشعشعی نیز هستند. 

  در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور آرتونیس می پردازیم :

  1. مزایا رادیاتور آرتونیس

  2. انواع ظرفیت های رادیاتور آرتونیس

  3. گارانتی رادیاتور آرتونیس

  مزایای رادیاتور پنلی آرتونیس

  • از جمله دلایل استفاده از رادیاتور آرتونیس یکسان نگه داشتن هوای  و دمای منزل میباشد که به صورت یکنواخت دما را نگه میدارد.
  • استفاده از بخاری به خاطر مشکلات فراوان در صورت قطعی گاز یا ایجاد گاز های سمی  co۲ کمی سخت میباشد و البته خطرناک اما در رادیاتور این مشکلات را نداریم.
  • در رادیاتور شما میتوانید در فضای کوچیکتر گرمایش خود را درست کرده و  فضای کمتری از خانه را اشغال کنید
  • در فصل تابستان شما میتوانید رادیاتور آرتونیس را از مدار خارج و به طور موقع باز کنید
  • زیبایی بیشتر رادیاتور های آرتونیس نسبت به بخاری. لاکچری بودن
  • گرمایش تمام منزل توسط رادیاتورهای آرتونیس نسبت به بخاری
  • هزینه نصب رادیاتور های فولادی به نسبت رادیاتور های آلومینیومی پایین میباشد .
  • تمیز کردن این مدل رادیاتور ها به دلیل یک تکه بودن بسیار ساده میباشد .
  • به دلیل جنس فولادی این نوع رادیاتور کمتر ضایعات داخل پکیج میرود و دیر تر پکیج خراب میشود.
  • به دلیل داشتن ورق فولادی ضریب حرارتی آن به نسبت رادیاتور آلومینیومی بالاتر است .
   فروش ویژه رادیاتور پنلی آرتونیس

  انواع ظرفیت های رادیاتور پنلی آرتونیس

  رادیاتور پنلی آرتونیس به صورت بلوک های ۴۰تا۱۸۰ سانتی متری عرضه می شوند و با پوشش رنگ سفید طبق استاندارد RAL9 پوشانیده شده است  آرتونیس محصول جدیدی است که مطابق با استانداردهای روز دنیا بتازگی تولید و عرضه شده است. این رادیاتور از نظر ورق و ضخامت خوب و قابل قبول می باشد ، این رادیاتور پنلی دو کنوکتور می باشد که موجب گرمایش بیشتر و مناسب تری را انتقال دهد.

  رادیاتور های پانلی آرتونیس در ظرفیت های متفاوت توانسته نیاز های هر محیط را تامین نماید :

  60 سانتی متری  - 80 سانتی متری - 100 سانتی متری - 120 سانتی متری 
  فروش ویژه رادیاتور پنلی آرتونیس

  جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف رادیاتور پنلی آرتونیس کلیک نمایید

  گارانتی رادیاتور پنلی آرتونیس

  رادیاتور پنلی آرتونیس دارای 11 سال گارانتی شرکت می باشد .
  مشخصات + لیست قیمت + گارانتی | ناب تهویه

  فروش بدون واسطه انواع رادیاتور برقی آرتونیس در سایت ناب تهویه

  فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

  جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست فروش رادیاتور برقی آرتونیس و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

  ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
 • رادیاتور پنلی آتربان

  راهنمای خرید رادیاتور پنلی آتربان

  رادیاتور پنلی آتربان به دلیل طزح مشبک گونه و زیبایی که دارد ، در بین مصرف کنندگان جایگاه مناسبی پیدا کرده است داخل رادیاتور های پنلی آب به گردش در آمده و هر چقدر طول رادیاتور بیشتر شود پخش گرما به طبع نیز افزایش می یابد. رادیاتور پنلی ساخته شده از دو عدد پنل، به نسبت رادیاتور پنلی تک پانلی با همان مقدار عرض و طول، گرمای بیشتری را ساطع می کند. ویژگی مهم رادیاتور پنلی آتربان ۵ سانتی متر بلندتر نسبت به سایر رادیاتور ها(ارتفاع) + ۴ کیلو گرم سنگین تر در هر ۱۰۰سانتی متر میباشد .

  در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور پنلی آتربان می پردازیم :

  1.  مزایا رادیاتور آتربان

  2. انواع ظرفیت رادیاتور اتربان

  3. گارانتی رادیاتور های آتربان

  مزایای رادیاتور پنلی آتربان

  • بازده حرارتی بالا، به دلیل حجم آبگیری و تماس مستقیم آب گرم با تمام سطح پره ها
  • عدم وجود زوایای تیز و خطر آفرین (این رادیاتور های از ایمنی کافی به خصوص برای کودکان برخوردار است).
  • راندمان بالا به دلیل جریان ورودی آب به صورت عمودی و افقی 
  • به لحاظ حجم آبگیری و بدنه فولادی مناسب ترین رادیاتور برای واحد های استفاده کننده از پکیج میباشد .
  • زیر سازی فسفاته روی ، جهت جلوگیری از زنگ زدگی و افزایش چسبندگی رنگ 
  • رنگ پودری الکترواستاتیک کوره ای 
  • قابلیت نصب شیر ترموستاتیک 
  • بازده حرارتی بالا  
  • نصب سریع و آسان
  • سهولت انجام تعمیرات و نگهداری
  • هزینه نصب رادیاتور های فولادی به نسبت رادیاتور های آلومینیومی پایین میباشد .
  • تمیز کردن این مدل رادیاتور ها به دلیل یک تکه بودن بسیار ساده میباشد .
  • به دلیل جنس فولادی این نوع رادیاتور کمتر ضایعات داخل پکیج میرود و دیر تر پکیج خراب میشود.
  • به دلیل داشتن ورق فولادی ضریب حرارتی آن به نسبت رادیاتور آلومینیومی بالاتر است .
   خرید اینترنتی رادیاتور پنلی آتربان
  جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف رادیاتور آتربان کلیک نمایید

  انواع ظرفیت های رادیاتور پنلی آتربان

  رادیاتور های پانلی آتربان در ظرفیت های متفاوت توانسته نیاز های هر محیط را تامین نماید :

  در ظرفیت های 65 - 85 - 100 - 115 - 125 - 130 - 140 - 145 - 155 سانتی متری موجود می باشد.
  ناب تهویه | لیست قیمت + گارانتی معتبر

  گارانتی رادیاتور پنلی آتربان

  رادیاتور پنلی آتربان دارای 10 سال گارانتی تعویض شرکت آتربان می باشد .

  فروش بدون واسطه انواع رادیاتور پنلی آتربان در سایت ناب تهویه

  فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

  جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست خرید رادیاتور پنلی آتربان و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

  ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
 • رادیاتور پنلی کرمی

  راهنمای خرید رادیاتور پنلی کرمی

  رادیاتور های طرح کرمی دارای ضخامت ورق ۱.۲ میلیمتر می باشد که بر خلاف محصولات مشابه ضخامت ورق این نوع رادیاتور کمتر می باشد زیرا بر اساس استاندارد اتحادیه اروپا و مهندسی معکوس از شرکت کرمی آلمان ورق های فولادی ضد سایش با ضخامت ۱.۲ میلیمتر دارای سه برابر طول عمر رادیاتورها،با ورق معمولی ایرانی می باشد. رادیاتورهای طرح کرمی با این تفاوت که ورق فولادی مورد استفاده در این رادیاتور ضد سایش می باشد توانسته بزرگترین وجه تمایز را در بین اجناس مشابه ایجاد نماید. ورق فولادی ضد سایش دارای طول عمر بسیار بالایی بوده و در مقابل رسوبات آب نازکتر نمی شود.

  در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور پنلی کرمی می پردازیم :

  1. نحوه عملکرد رادیاتور پنلی کرمی

  2. مزایا رادیاتور پنلی کرمی

  3. انواع ظرفیت رادیاتور پنلی کرمی

  4. گارانتی رادیاتور کرمی

  نحوه عملکرد رادیاتور پنلی کرمی

  نحوه عملکرد به این صورت بوده که داخل رادیاتور های پنلی آب به گردش در آمده که هر چقدر طول رادیاتور بیشتر باشد پخش گرما به طبع بیشتر خواهد بود. رادیاتور پنلی ساخته شده  از دو عدد پنل، به نسبت رادیاتور پنلی تک پانلی با همان مقدار عرض و طول، گرمای بیشتری را ساطع می کند. رادیاتور کلاسیک مدل ۱۲ از دو پانل بسیار نازک تشکیل شده است و میزان گرمادهی آن ۲۵% بیشتر از مدل های دیگر می باشد با ضخامت ۶۴ میلیمتری گرمای مطلوب را بدون نیاز به ضخامت بیشتر تامین میکند

  مزایای رادیاتور پنلی کرمی

  • استفاده از سه راه های استاندارد در بین رادیاتور با ضخامت بسیار بالا و آلیاژ خالص جهت جلوگیری از ایجاد مشکل در حین حمل رادیاتورها.
  • سازگار با تمامی سیستم های گرمایشی از جمله پکیج دیواری، پکیج زمینی، موتورخانه مرکزی، بویلر و…
  • شکیل ترین رادیاتور پنلی موجود در کل دنیا به علت استفاده از حداکثر ظرافت در تولید رادیاتور
  • نوع رنگ کاری توسط دستگاههای کورینگ آلمان و دستگاه الکترواستاتیک سوئد
  • ظرفیت حرارتی هر متر رادیاتور ۲۲۰۰ کیلوکالری در ساعت به صورت حقیقی برای اولین بار در ایران
  • دارای شبکه های شطرنجی برای پخش حرارت ایجاد شده از رادیاتور به صورت یکنواخت و بدون ایجاد سیاهی در دیوار
  • بسته بندی استاندارد سه لایه ای همراه با پایه های پلاستیکی
  • ورودی و خروجی رادیاتور از طریق درپوشهای پلاستیکی پلمب می گردد.
  • دارای استاندارد CE اروپا
  • دارای استاندارد ایزو ۹۰۰۱ و ۲۰۰۸
  • تولید شده در سایزهای متنوع برای استفاده در محیط های گوناگون
   خرید اینترنتی رادیاتور پنلی کرمی

  انواع ظرفیت های رادیاتور پنلی کرمی

  رادیاتور های پانلی کرمی در ظرفیت های متفاوت توانسته نیاز های هر محیط را تامین نماید :

  در ظرفیت های 40 - 50 - 60 - 70 - 80 - 90 - 100 - 120 - 140 - 160 سانتی متری موجود می باشد.

  جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف رادیاتور پنلی کرمی کلیک نمایید

  گارانتی رادیاتور پنلی کرمی

  رادیاتور پنلی کرمی دارای 10 سال گارانتی شرکتی می باشد .
  لیست قیمت + گارانتی + مزایا | ناب تهویه

  فروش بدون واسطه انواع رادیاتور پنلی کرمی در سایت ناب تهویه

  فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

  جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست فروش رادیاتور پنلی کرمی و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

  ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
 • رادیاتور پنلی ایران نوین

  راهنمای خرید رادیاتور پنلی ایران نوین

   رادیاتور پنلی ایران نوین از ورق و ضخامت خوب و قابل قبولی برخوردار می باشند ، این رادیاتور پنلی دو کنوکتور می باشد که موجب گرمایش بیشتر و مناسب تری می شود .داخل رادیاتور های پنلی آب به گردش در آمده که هر چقدر طول رادیاتور بیشتر باشد ، پخش گرما به طبع بیشتر می شود. رادیاتور پنلی ایران نوین ساخته شده از دو عدد پنل، به نسبت رادیاتور پنلی تک پانلی با همان مقدار عرض و طول، گرمای بیشتری را ساطع می کند. 

  در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور ایران نوین می پردازیم :

  1. مزایا رادیاتور ایران نوین

  2. انواع ظرفیت رادیاتور پنلی ایران نوین

  3. گارانتی رادیاتور ایران نوین

  مزایای رادیاتور پنلی ایران نوین

  • قابليت نصب دو طرفه
  • نصب سریع و آسان
  • نظافت آسان + زیبا و با دوام
  • کنترل همزمان قطعات با توليد پيوسته
  • کیفیتی متمایز از دیگر رادیاتورهای تولیدی
  • عدم ايجاد گازهای سمی ناشی از سولفاته شدن فلز
  • سازگار با انواع سيستم حرارت مرکزی و انواع پکيج
  • بازده حرارتی ۲۵ تا ۳۵ درصد بالاتر در واحد طول نسبت به ديگر رادياتورها
  • زیبایی بیشتر رادیاتور های ایران نوین نسبت به بخاری. لاکچری بودن
  • تولید شده در سایزهای متنوع برای استفاده در محیط های گوناگون
  • هزینه نصب رادیاتور های فولادی به نسبت رادیاتور های آلومینیومی پایین میباشد .
  • تمیز کردن این مدل رادیاتور ها به دلیل یک تکه بودن بسیار ساده میباشد .
  • به دلیل جنس فولادی این نوع رادیاتور کمتر ضایعات داخل پکیج میرود و دیر تر پکیج خراب میشود.
  • به دلیل داشتن ورق فولادی ضریب حرارتی آن به نسبت رادیاتور آلومینیومی بالاتر است .
   فروش اینترنتی رادیاتور پنلی ایران نوین

  انواع ظرفیت های رادیاتور پنلی ایران نوین

  رادیاتور های پانلی در ظرفیت های متفاوت توانسته نیاز های هر محیط را تامین نماید :

  60 سانتی متری  - 80 سانتی متری - 100 سانتی متری - 120 سانتی متری - 140 سانتی متری - 160 سانتی متری - 180 سانتی متری

  گارانتی معتبر + قیمت ایران نوین | ناب تهویه

  جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف رادیاتور ایران نوین کلیک نمایید

  گارانتی رادیاتور پنلی ایران نوین

  رادیاتور پنلی ایران نوین دارای 10 سال گارانتی شرکت ایران نوین می باشد .

  فروش بدون واسطه انواع رادیاتور پنلی ایران نوین در سایت ناب تهویه

  فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

  جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت رادیاتور ایران نوین و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

  ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
 • رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

  راهنمای خرید رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

  رادیاتور پنلی وسیله ای میباشد جهت تامین گرمایش محیط های مسکونی ، اداری ، تجاری و ....  داخل رادیاتور های پنلی آب گردش پیدا میکند که هر چقدر طول رادیاتور بیشتر شود پخش گرما به طبع بیشتر میشود. در نتیجه رادیاتور پنلی ساخته شده از دو عدد پنل، به نسبت رادیاتور پنلی تک پانلی با همان مقدار عرض و طول، گرمای بیشتری را ساطع می کند. رادیاتور پنلی ایران رادیاتور از نظر ورق و ضخامت آن خوب و قابل قبول می باشد ، این رادیاتور پنلی دو کنوکتور می باشد که موجب می شود گرمایش بیشتر و مناسب تری را انتقال دهد. این رادیاتور با قیمت رقابتی که دارد توانسته فروش خوبی را در مدت زمان کمی که از معرفی آن می گذرد بدست بیاورد. 

  در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور پنلی ایران رادیاتور می پردازیم :

  1. مزایا رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

  2. انواع ظرفیت رادیاتور  پنلی ایران رادیاتور

  3. گارانتی رادیاتور ایران رادیاتور

  مزایای رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

  1. هزینه نصب رادیاتور های فولادی به نسبت رادیاتور های آلومینیومی پایین میباشد .
  2. تمیز کردن این مدل رادیاتور ها به دلیل یک تکه بودن بسیار ساده میباشد .
  3. به دلیل جنس فولادی این نوع رادیاتور کمتر ضایعات داخل پکیج میرود و دیر تر پکیج خراب میشود.
  4. به دلیل داشتن ورق فولادی ضریب حرارتی آن به نسبت رادیاتور آلومینیومی بالاتر است .
   لیست قیمت رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

  انواع ظرفیت های رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

  رادیاتور های پانلی در ظرفیت های متفاوت توانسته نیاز های هر محیط را تامین نماید :

  60 سانتی متری  - 80 سانتی متری - 100 سانتی متری - 120 سانتی متری - 140 سانتی متری - 160 سانتی متری - 180 سانتی متری

  جهت مشاهده اطلاعات فنی ،تصاویر ، قیمت و اطلاعات فروش انواع مختلف رادیاتور پنلی ایران رادیاتور کلیک نمایید

  گارانتی رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

  رادیاتور پنلی ایران رادیاتور دارای 10 سال گارانتی شرکت ایران رادیاتور می باشد .
  خرید + گارانتی ایران رادیاتور | ناب تهویه

  فروش بدون واسطه انواع تصفیه هوا در سایت ناب تهویه

  فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

  جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست خرید رادیاتور پنلی ایران رادیاتور و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

  ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
 • رادياتور ایران رادیاتور

  راهنمای خرید رادياتور ایران رادیاتور

  شرکت ایران رادیاتور با تکیه بر تکنولوژی و نیرو های متخصص توانسته بخش اعظم و بزرگی را در صنعت تاسیسات به خود اختصاص دهد و همچنین با تنوع محصول بسیار زیاد تمام نیاز های بازار را در زمینه تاسیسات گرمایشی و سرمایشی بر طرف نماید . رادیاتور پنلی ایران رادیاتور با آلیاژ بسیار مناسب در ابعاد گوناگون ساخته و به مصرف کنندگان عزیز عرضه میگردد .

  در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور ایران رادیاتور می پردازیم :

  1. انواع رادیاتور ایران رادیاتور

  2. تفاوت رادیاتور آلومینیومی و پنلی ایران رادیاتور

  3. گارانتی رادیاتور ایران رادیاتور

  انواع مدل ایران رادیاتور

  رادیاتور های ایران رادیاتور به دو دسته پره ای  و پانلی تقسیم می شوند :

  • انواع رادیاتور پره ای :

  اکو - کال - ماکسی - کالوری - تمپو - دوآل - سولار - ترموکالر

  • رادیاتور پنلی فقط یک مدل می باشد.

  رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

  رادیاتور ایران رادیاتور پس از گذراندن مراحلی مختلفی نظیر ورقکاری که شامل طراحی و تولید ورق مناسب با مکانیزم حرارتی و راندمان حرارتی مناسب است شروع میشود و همچنین در مرحله بعد جوشکاری این ورق ها با دقت نظر بالا جهت کاهش احتمالاتی نظیر نشت و یا خرابی زودرس زیر نظر کارشناس این واحد انجام می شود، و رادیاتور گرمایشی پس از گذراندن دو مرحله قبل و تست های دیگری که در آزمایشگاه گذرانده خواهند شد نسبت به پوشش دهی با رنگ مناسب و در مرحله آخر کنترل کیفیت انجام خواهد شد.

  از مزایای رادياتور پنلی فولادی می توان به تميز کردن و نظافت آسان ، زيبايی و شکيل بودن ، وزن پايين تر نسبت به ساير رادياتور ها می باشد اشاره کرد همچنین این مدل رادیاتور گرمایشی به لحاظ اینکه از آلیاژ مناسب فولاد استفاده می کنند مانع جذب رسوب و ته نشست املاح موجود در آب می شوند همچنین به خاطر استقامت بالای فولاد بکار رفته در ساخت رادیاتور، از قدرت کافی برای دفع ضربات احتمالی و یا نشتی های که ممکن است در جریان فعالیت این سیستم ها رخ بدهند را دارد همچنین رادیاتور ایران رادیاتور قابلیت نصب از هر دو طرف را دارا می باشد، به همین لحاظ استفاده از آن در فضاهای کمتر مورد استفاده و یا کوچک بیشتر مد نظر مصرف کنندگان می باشد و به همین لحاظ این سیستم گرمایشی را به سایر سیستم ها ترجیح می دهند.

  لیست قیمت رادياتور ایران رادیاتور

  رادیاتور پره ای ایران رادیاتور

  رادياتور آلومينيومی پره ای ایران رادیاتور که می توان آن را از بهترین رادیاتورهای موجود در بازار در نظر گرفت از قطعات و مکانیزم های مختلفی بهره برده است تا با دریافت گرمایش از سیستم های مرکزی مانندن پکیج و یا موتورخانه ها به واسطه سیستم لوله کشی، این گرمایش را با راندمان بالا به محیط اطراف و در جهت گرمایش فضا انتقال دهد که این فرایند به واسطه وجود آلیاژ بسیار مناسب آلومنیوم پره ای بکار رفته در رادیاتور ایران رادیاتور با سرعت بسیار عالی انجام گرفته و همچنین به واسطه همین آلیاژ مناسب جذب هرگونه املاح موجود در آب منتفی می باشد همچنین این قابلیت را به این مدل رادیاتور داده است تا بسیار سبک باشد و به نوعی حملو نقل و نصب آن را تسهیل بخشیده است.

  ضمن این که این نوع رادیاتور شامل پره های متفاوت است به طوریکه انواع 5 پره ای، 7 پره ای و 10 پره ای آن تولید شده است. این مدل رادیاتور برای انتقال گرما در مصارف متفاوتی استفاده می شود که يکی از پرکاربردترين مصارف آن در سيستم های گرمايشی شوفاژ منازل و اماکن، ادارات، بانک ها و مدارس می باشد. استفاده از این آلیاژ به این جهت است که آلومينيوم چهارمين فلز رسانايی است که در طبيعت به میزان مطلوبی يافت می شود که با توجه به همین امر تهیه  این محصولات با بدنه ی آلومینیومی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بشمار می آید.

  رادياتور های آلومينيومی پره ای ایران رادیاتور سبکتر، زيباتر و قيمت مناسبی دارند و همچنین می توان در صورت نیاز خارج از محیط کارخانه در همان محل نصب  به تعداد پره های رادیاتور ایران رادیاتور اضافه نمود.

  تفاوت رادياتور ایران رادیاتور پنلی و آلومینیومی

  • هزینه نصب رادیاتور های فولادی به نسبت رادیاتور های آلومینیومی پایین می باشد .
  • تمیز کردن این مدل رادیاتور ها به دلیل یک تکه بودن بسیار ساده میباشد .
  • به دلیل جنس فولادی این نوع رادیاتور کمتر ضایعات داخل پکیج میرود و دیر تر پکیج خراب میشود.
  • به دلیل داشتن ورق فولادی ضریب حرارتی آن به نسبت رادیاتور آلومینیومی بالاتر است .
  • رادیاتور آلومینیومی به دلیل جنس فلز مورد استفاده سبک میباشد.
  • زنگ نزدن رادیاتور های آلومینیومی در دراز مدت حتی در محیط های مرطوب مانند حمام
  • رادیاتور آلومینیومی دارای طول عمر بالا و مقاوم در برابر ترک خوردگی و یا خم شدن میباشد.
  • رادیاتور آلومینیومی بسیار سازگار با محیط زیست میباشد چراکه آلومینیوم یک فلز قابل بازیافت است
  • امکان کاهش یا افزایش پره رادیاتور ها و در نتیجه امکان افزایش توان گرمادهی بلوک رادیاتور. (البته در رادیاتورهای آلومینیومی تمام دایکاست و رادیاتورهای دایکاست اکسترود)
  • امکان تعویض پره‌های آسیب دیده ( اگر یک پره سوراخ شد یا به هر دلیل آسیب دید ، امکان آنکه فقط همان پره را تعویض کرد وجود دارد.) البته گاهی هزینه بازکردن بلوک و تعویض یک پره بالاتر از خرید و تعویض کل بلوک رادیاتور می‌باشد.
   خرید اینترنتی + گارانتی | ناب تهویه

  گارانتی رادياتور ایران رادیاتور

  رادياتور ایران رادیاتور دارای 10 سال گارانتی شرکت ایران رادیاتور می باشد .

  فروش بدون واسطه انواع رادیاتور ایران رادیاتور در سایت ناب تهویه

  فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

  جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست قیمت رادیاتور ایران رادیاتور و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

  ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
 • رادیاتور بوتان

  راهنمای خرید رادیاتور بوتان

  شرکت بوتان با تکیه بر تکنولوژی و نیرو های متخصص توانسته بخش اعظم و بزرگی را در صنعت تاسیسات به خود اختصاص دهد و همچنین با تنوع محصول بسیار زیاد تمام نیاز های بازار را در زمینه تاسیسات گرمایشی و سرمایشی بر طرف نماید . رادیاتور های بوتان به دلیل کیفیت بالی ساخت و همچنین قیمت مناسب ، توانسته جایگاه خود را در بازار اثبات کند

  در ادامه به توضیحات بیشتر در خصوص رادیاتور بوتان می پردازیم :

  1. انواع رادیاتور بوتان

  2. تفاوت رادیاتور آلومینیومی و پنلی

  3. مدل های رادیاتور بوتان

  4. گارانتی رادیاتور بوتان

  انواع رادیاتور های بوتان

  رادیاتور آلومینیومی پره ای بوتان

  رادياتور آلومينيومی پره ای بوتان به عنوان یک سیستم گرمایشی با استفاده از مکانیزم های متعددی که برای آن تعبیه شده ، به گرمایش محیط می پردازد عملکرد این سیستم به گونه ای است که آب گرم با استفاده از سیستم لوله کشی  رسیده و پس از تبادل گرما با محیط و انتقال حرارت، از طریق مسیری که برای خروج آن تعبیه شده است خارج می شود و از طریق مدار جداگانه ای به سیستم مرکزی تامین گرمایش بر می گردد این مدل رادیاتورها به لحاظ اینکه دارای جنس آلیاژ آلومنیوم است دارای قدرت انتقال حرارت بالایی دارد و همچنین به لحاظ سطح سیقلی و ساختار ملکولی مناسبی که دارد به هیچ عنوان املاح موجود در آب در آن رسوب نمی کند و مانع ته نشست رسوبات در این رادیاتور و گرفتگی و خرابی آن در ادامه فعالیت می شود.

  رادیاتور بوتان مدل آلومینیومی پره ای همچنین برای انتقال گرما در مصارف متفاوتی وبرای ساختمانها و مکانهای متفاوت استفاده می شود. يکی از پرکاربردترين مصارف آن در سيستم های گرمايشی شوفاژ منازل و اماکن می باشد. آلومينيوم چهارمين فلز رسانايی است که در طبيعت يافت می شود به همین لحاط متخصصان این شرکت از این آلیاژ برای ساخت رادیاتور بوتان استفاده می کنند. رادياتور های آلومينيومی بوتان سبکتر، زيباتر و قيمت مناسبی دارند و همچنین می توان خارج از کارخانه به آن پره اضافه نمود که این امکان را به مصرف کننده می دهد تا با استفاده از متراژ ساختمان میزان پره های رادیاتور بوتان را تخمین زده و نصب کند.

  از جمله این ویژگی ها می توان به  بالاترین مقاومت دربرابر خوردگی ،تراز بندی 100 درصد به دلیل تولید تمام روباتیک ، پوشش زیبا و یکنواخت رنگ، استفاده از واشر ها و مغزی های تمام ایتالیایی که کمک به آب بندی راحت تر و مطمئن تر می شود ، استفاده از 1.5 میکرون رنگ اپکسی که باعث حداقل هوا گرفتندر رادیاتور می گردد و ضریب حرارتی منحصر به فرد و بسیار بالای رادیاتور آلومنیومی بوتان شده است. 
  قیمت رادیاتور بوتان

  رادیاتور پنلی بوتان

  رادیاتور پنلی بوتان دیگر محصول شرکت بوتان است که به طور معمول از فولاد ساخته می شوند و به همین دلیل ظرفیت گرمایی بالاتر و همچنین مقاومت بالاتری نسبت به سایر نمونه های مشابه دارند این آلیاژ به خاطر استقامت و توانایی که دارد در برابر ضربات مقاوم می باشد و همچنین می تواند رادیاتور بوتان را به عنوان یک محصول با کیفیت ایمنی زیادی را برای مصرف کننده تضمین کند همچنین وجود این آلیاژ مانع جذب و رسوب املاح موجود در آب گرمایشی می شود.

  رادیاتور بوتان مدل پنلی قدرت بالایی در انتقال حرارت دارند که از آنها برای مساحت های گوناگون استفاده می شود و دارای اندازه های 60 تا 180 سانتی است . قیمت رادیاتور پنلی بوتان نیز به صرفه تر بوده و عدم نیاز به هواگیری مداوم، نصب آسان و کوچکتر بودن مزیت های رادیاتور بوتان پنلی می باشد.

  این رادیاتور ها با استفاده از جدیدترین تکنولوژی طبق استاندارد های ملی تولید و ارائه می گردند. رادیاتور بوتان با انواع پکیج، موتورخانه و انواع سیستم های مرکزی سازگار  می باشند و با بیشترین بازدهی گرمایش محیط را تأمین می نمایندو در واقع آنها را می توان محصولات جدید این شرکت دانست که توانسته است مصرف کننده را متقاعد کند که رادیاتور بوتان را خریداری و نسبت به نصب و استفاده از آن اقدام کند. شرکت بوتان با توجه به نیاز بازار انواع سیستم های حرارتی را با بالاترین سطح کیفیت ارائه می نماید، به منظور شناخت بیشتر محصولات شرکت بوتان میتوان با مراجعه به این صفحه اطلاعات لازم در خصوص این کمپانی و همچنین دیگر محصولات بوتان را در به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه اختیار داشته باشید. 

  تفاوت رادياتور پنلی و آلومینیومی بوتان

  • هزینه نصب رادیاتور های فولادی به نسبت رادیاتور های آلومینیومی پایین میباشد .
  • تمیز کردن این مدل رادیاتور ها به دلیل یک تکه بودن بسیار ساده میباشد .
  • به دلیل جنس فولادی این نوع رادیاتور کمتر ضایعات داخل پکیج میرود و دیر تر پکیج خراب میشود.
  • به دلیل داشتن ورق فولادی ضریب حرارتی آن به نسبت رادیاتور آلومینیومی بالاتر است .
  • رادیاتور آلومینیومی به دلیل جنس فلز مورد استفاده سبک میباشد.
  • زنگ نزدن رادیاتور های آلومینیومی در دراز مدت حتی در محیط های مرطوب مانند حمام
  • رادیاتور آلومینیومی دارای طول عمر بالا و مقاوم در برابر ترک خوردگی و یا خم شدن میباشد.
  • رادیاتور آلومینیومی بسیار سازگار با محیط زیست میباشد چراکه آلومینیوم یک فلز قابل بازیافت است
  • امکان کاهش یا افزایش پره رادیاتور ها و در نتیجه امکان افزایش توان گرمادهی بلوک رادیاتور. (البته در رادیاتورهای آلومینیومی تمام دایکاست و رادیاتورهای دایکاست اکسترود)
  • امکان تعویض پره‌های آسیب دیده ( اگر یک پره سوراخ شد یا به هر دلیل آسیب دید ، امکان آنکه فقط همان پره را تعویض کرد وجود دارد.) البته گاهی هزینه بازکردن بلوک و تعویض یک پره بالاتر از خرید و تعویض کل بلوک رادیاتور می‌باشد.
   خرید محصولات + گارانتی معتبر بوتان | ناب تهویه

  انواع رادیاتور بوتان

  رادیاتور بوتان در سه نوع مختلف ILPrimo , Vittoria , ELena  تولید می گردد که در این میان مدل ILPrimo پر فروش ترین و بالاترین ظرفیت حرارتی را به خود اختصاص می دهد. رادیاتور آلومنیومی بوتان در 4 سایز 3 پره، 5 پره، 7 پره و 10 پره تولید می شودکه با این اعدادشما می توانیدتمامی سایز های مورد نیاز را تامیین نمایید.

  گارانتی رادیاتور بوتان

  رادیاتور بوتان دارای 10 سال گارانتی شرکت بوتان می باشد .

  فروش بدون واسطه انواع رادیاتور بوتان در سایت ناب تهویه

  فروشگاه اینترنتی ناب تهویه توانسته کیفیتی که شما انتظار دارید را با بهترین قیمت عرضه نماید و با تنوع کالایی امکان خرید هر آنچه که در تهیه تجهیزات تهویه مطبوع و تاسیسات بدان نیاز دارید را برای شما مصرف کنندگان محترم فراهم نموده است .

  جهت مشاوره و خرید اینترنتی ، صدور پیش فاکتور به همراه لیست خرید رادیاتور بوتان و کاتالوگ یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصول مورد نیاز خود میتوانید همه روزه با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل فرمایید و بهترین محصول مورد نیاز خود را در کمترین زمان از فروشگاه ناب تهویه تهیه نمایید.

  ناب تهویه سایت تخصصی تهویه مطبوع و تاسیسات
در صفحه
logo-samandehi