فن کوئل سقفی توکار کانالی هایسنس به ظرفیت 1000CFM مدل HFP-170WA

ابعاد دستگاه :230 *1380* 1670 (W*D*H)
دهانه ورودی دستگاه:1405
طراحی فوق کم صدا
توزیع چندگانه 
18 ماه گارانتی 

83,500,000 ریال

78,490,000 ریال

2 قلم

خرید فن کوئل سقفی توکار کانالی هایسنس به ظرفیت 1000CFM  مدل HFP-170WA:

فن کوئل سقفی توکار کانالی هایسنس به ظرفیت 1000CFM  مدل HFP-170WA با طراحی باریک ، ظریف و زیبا مورد توجه مصرف کنندگان عزیز قرار گرفته است .

فن کوئل دستگاهی متشکل از فن دمنده هوا و کویل تبادل حرارت میباشد .

فن کوئل سقفی توکار کانالی هایسنس به ظرفیت 1000CFM  مدل HFP-170WA دارای طراحی زیبا و  ابعادی کوچک می باشند که فضای کمی را اشغال می نمایند و براحتی در سقف کاذب تعبیه می شوند.

نقش فن کوئل دمیدن هوای مطبوع به محیط مورد نظر میباشد .

زمانی که آب سرد داخل کویل گردش میکند ، هوا از روی کویل سرمایشی عبور میکند و هوای خنک تولید میشود .

از طرفی دیگر نیز گردش آب گرم درون کویل که توسط پکیج یا موتور خانه صورت میگیرد با عبور هوا کویل گرمایشی باعث تولید شدن هوای گرم در زمستان میشود .

فن کوئل ها دستگاه نهایی جهت ایجاد هوای مطبوع میباشند .

(شرکت هایسنس با دو سری محصولات فن کوئل :(سقفی توکار کانالی و کاستی چهارطرفه )و با تنوع ظرفیت تا 1400CFM موردتوجه و مصرف بسیاری از کاربران قرار گرفته است)

 

قیمت فن کوئل سقفی توکار کانالی هایسنس به ظرفیت 1000CFM  مدل HFP-170WA ارائه شده در ناب تهویه به روز میباشد.

ویژگی های فن کوئل سقفی توکار کانالی هایسنس به ظرفیت 1000CFM  مدل HFP-170WA:

 • طراحی فوق کم صدا : استفاده از فن سانتریفیوژ با impellerهای بزرگ و rmp کم و کم صدا برای فن کوئل هایی که تحت تست های دقیق تعادل و دینامیکی و استاتیکی قرار گرفته است و همچنین بهره گیری از موتورهای با ارتعاشات کم ، میزان سطح صدا و ارتعاش را در این محصولات به حداقل میرساند .
 • طراحی کم حجم : این محصولات با طراحی کم حجم و شکیل به نحوی که ارتفاع یونیت های باریک تنها 230میلیمتر است و این طراحی فوق العاده باریک میتواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای کابران و شرایط و محدودیت های معماری باشد .
 • موارد تشکیل دهنده اجزاء: بهره گیری از صفحات فولادی گالوانیزه با عملکرد عالی در برابر خوردگی که با ابزار دیجیتالی کنترل و پردازش گردیده ، موجب حصول اطمینان از تناسب عملکرد دستگاه شده است .
 • ساخت و تولید مناسب و طراحی مطابق خواست کاربران : طرح های قوسی شکل و فلنچ دار برای گوشه های صفحات به منظور حصول اطمینان از تناسب عملکرد دستگاه شده است .
 • موتور : بهره گیری از موتور کم صدا با روغن کاری خودکار یاطاقان ها بدون تزریق روغن موجب حصول اطمینان از عمر طولانی تر و عملکرد و عملکرد پایدار محصول میگردد.
 • سینی درین : سینی درین فن کوئل توسط پرس یکپارچه صفحات توسط پرس یکپارچه صفحات و بدون جوشکاری در اتصالات و نقاط مختلف آن و با طراحی شیب کم بوده که موجب حصول اطمینان از تخلیه آرام آب کندانس و عدم رشد باکتری میگردد .
 • توزیع چندگانه : طراحی هوشمند از طریق لوله های برنجی توزیع یکنواخت جریان آب درون کویل را تضمین کرده و موجب کاهش افت فشار کویل و همچنین افزایش راندمان میگردد و ضمنا" گیره های منحصر به فرد با تضمن پایداری اتصال لوله ها از جوشکاری مفاصل هنگام نصب جلوگیری مینماید .
 • کویل : موقعیت کویل به سمت جلو تغییر داده شده و ضمن بهینه سازی طراحی و فواصل موجب اجتناب از به وجود آمدن فضاهای مرده و افزایش ظرفیت کویل و بهبود راندمان آن میگردد.
 • فن : بهره گیری از فن سانتریفیوژ با ورودی هوای دوگانه و تیغه های Front bending  که از صفحات فولادی گالوانیزه ساخته شده و همچنین کالیبراسیون تعادل دینامیکی تمامی فن ها که به صورت دقیق انجام شده جهت حصول اطمینان از عملکرد پایدار و کم صدا میباشد .
 • ابعاد دستگاه :230 *1380* 1670 (W*D*H)
 • دهانه ورودی دستگاه:1405
 • تنوع ظرفیت هوادهی 
 • نصب سریع و نگهداری آسان
 • مناسب برای فضاهای اداری ، تجاری ، مسکونی ، هتل ها ، بیمارستان ها و ...

 

ظرفیت سنجی فن کوئل سقفی توکار کانالی هایسنس به ظرفیت 1000CFM  مدل HFP-170WA:

بر آورد ظرفیت مهمترین عامل در انتخاب فن کوئل مناسب برای فضای مورد نظر شما میباشد.

جدول ذیل به صورت تقریبی بوده و جهت اطلاع از ظرفیت مورد نظر با کارشناسان فنی سایت ناب تهویه تماس حاصل فرمایید.

       ظرفیت سنجی فن کوئل CFM

          1000          

    تا 70 متر مربع     

 

گارانتی فن کوئل سقفی توکار کانالی هایسنس به ظرفیت 1000CFM  مدل HFP-170WA:

پس از تحویل فن کوئل سقفی توکار هایسنس خریداری شده، با شرکت مربوطه تماس گرفته و مشخصات را ثبت نمایید و تا آمدن تکنسین نصب بسته بندی دستگاه را باز ننمایید (به دلیل اینکه از گارانتی خارج میشود)

فن کوئل سقفی توکار کانالی هایسنس به ظرفیت 1000CFM  مدل HFP-170WA دارای 18 ماه گارانتی شرکت زرین نمای کاسپین می باشد.

در سایت  فروشگاهی ناب تهویه قیمت های تضمین شده و مشخصات فنی کالا با گارانتی اصل جهت خرید بهتر برای مصرف کنندگان عزیز ارائه گردیده است. .

.. 

logo-samandehi